Zadbaj o to aby Twój Klient nie zasnął przy komputerze
Wykonamy dla Ciebie animacje filmowe, filmy, prezentacje a Twój Klient... zacznie kupować jak szalony
Animacje filmowe dzisiaj
W animacje filmowe dzisiejszych czasach internauci są nastawieni na szybkie przetwarzanie treści (w domyśle szybkie odrzucanie). Oglądanie filmu, który nie jest pasjonujący przez 60 sekund i więcej to czyste marnotrawstwo czasu.
Nasze krótkie animacje służą wyzwalaniu pozytywnego impulsu i zwiększają szansę na pozytywny efekt.
Krótkie animacje impulsowe
Zadbaj o to aby Twój Klient nie zasnął przy komputerze.
Krótka animacja powinna zwrócić uwagę i zachęcić do kliknięcia po dalsze informacje.
Niżej zamieszamy szablony i przykłady ekspresowych animacji ekonomicznych
Cena wraz z personalizacją tylko 100 zł/szt.
Animacja w dosłownym znaczeniu to ożywienie kogoś lub czegoś natomiast animacja filmowa jest to jedna z dziedzin twórczości filmowej, tworzona za pomocą różnorodnych technik są to między innymi filmy rysunkowe, filmy kukiełkowe, animacje sylwetkowe, animacje komputerowe oraz zdjęcia poklatkowe. Najczęściej animacje filmowe wykonywane są za pomocą serii pojedynczych rysunków, kukiełek, sylwetek itp. Obiekty te nagrywane są w fazie ruchu. W momencie połączenia klatek film wyświetlany w sposób ciągły daje efekt ruchu. Film, który wykorzystuje techniki animacji to film animowany.
Przeciwieństwo filmu animowanego to film w, którym występują aktorzy często określane są one jako live action Animacje filmowe nie uzyskuje się tylko za pomocą technik filmowych ale także za pomocą Kamerowidu. Do kamerowidu domontowywane są wtedy urządzenia, które umożliwiają robienie zdjęć poklatkowych. Efekty Animacji możemy też uzyskać tworząc kolejne klatki za pomocą programu na komputerze z, których składany jest potem cały film animowany.
Historia Animacji
Teoria animacji oraz jej pierwsze techniki wyprzedzają rozwój filmu o ponad pół wieku. W XIX powstała zasada bezwładności wzroku według, której zachodzi opóźnienie pomiędzy tym co jest wyświetlane na ekranie a tym co widzi ludzkie oko przez co obrazy filmowe stwarzają iluzje ciągłego ruchu, jednak w rzeczywistości ona nie zachodzi. W momencie kiedy rysunki szybko przesuwają się jeden po drugim ludzkie oko nie zauważa występujących przerw pomiędzy nimi. Jednym z pierwszych sprzętów opartych na zasadzie wyświetlania klatka po klatce obrazów w przyśpieszonym tempie był fenakistiskop. Sprzęt został opracowany przez brytyjskiego wynalazcy w 1832 roku. Rysunki przedstawiające fazy ruchu były ukryte w maszynie na ruchomej tarczy i oglądało się je za pomocą lustra. W późniejszych latach francuski wynalazca Emile Raynaud opracował praksinoskop. Była to forma gdzie obrazki prezentowane mogły być przed kilkoma osobami lub przed całą publicznością teatralną a nie jedną osobą. Francuz był tak wybitnym artystą że jako pierwszy nadał animowanej postaci charakterystyczny urok oraz indywidualny charakter.
Sprawdź też nasze:
Ciekawe wpisy
BiB Olsztyn
10-699 Olsztyn, ul. Zakole 17
kom. 694 668 186
tel. 89 542 51 14
e-mail: sir@bib.com.pl